GYROTONIC® Level 1 Sertifika Programı

GYROTONIC® Level 1 Sertifika Programı

Hakkında

Gyrotonic metodu, kasları eş zamanlı olarak uzatan ve kuvvetlendiren, dolaşımı harekete geçiren, koordinasyonu ve eklem hareketliliğini artıran özgün bir egzersiz metodudur. Gyrotonic egzersizleri, ritmik tekrarlar ile pürüzsüzce akan, nefes yapıları ile uyumlu, spiral ve dairesel hareketlerden meydana gelir. Gyrotonic egzersizlerinde, hareketler arasında bir akış vardır ve eklemlere baskı yapmadan doğal açıklığında hareket etme imkanı verir. Bu özenle bir araya getirilmiş sekanslar, denge, zindelik, kuvvet ve esneklik sağlar.

Özel Ekipmanlar

İnsan bedeni, bir hareketten diğerine kolayca ve etkili bir şekilde geçiş yapmak üzere dizayn edilmiş harmonik bir sistemdir. Gyrotonic metodunun yaratıcısı Juliu Horvath, insan bedeninin doğal hareketlerine dayanan özel ekipmanlar dizayn etmiştir.

Gyrotonic ekipmanları ayarlanabilir olması sayesinde, her kişinin kol ve bacak boyu, fiziksel kabiliyeti vb. özelliklerine göre adapte edilebilir.

Herkes İçin

Gyrotonic sınıfları, herkesin kabiliyetine göre uyarlanabilir. Gyrotonic metodu, başarılı atletler ve dansçılar, öğrenciler, gençler ve yaşlılar, engelli kişiler de dahil olmak üzere, hayatın her alanından insanlar tarafından uygulanabilir.

Program Başvuru Formu

Eğitim Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi Yeri